Krav Gym
Możliwość komentowania Krav Gym została wyłączona

Krav Gym

Sport

Szkoła sztuk walki Krav Gym to miejsce, które powstało dzięki ludziom chcącym z zaangażowaniem wspierać rozwój osobisty uczestników treningu oraz dzielić się swoją pasją, jaką jest Krav Maga. Założyciel szkoły to instruktor z wieloletnim doświadczeniem, który opracował autorski system treningowy, który wspomoże każdego, niezależnie od wieku i płci, zadbać o swoje ciało i przyswoić odpowiednie, przydatne techniki samoobrony.

Krav Gym — sztuki walki Legnica i Wrocław

Krav Maga jest idealnym wyborem dla tych, którzy chcą zadbać o swoją formę i sylwetkę, a także nauczyć się jak skutecznie bronić siebie i swoich bliskich przed napastnikiem w najbezpieczniejszy sposób, minimalizując ryzyko. Treningi sztuk walki odbywają się na terenie Wrocławia oraz Legnicy.

Wszystkie zajęcia przeprowadzane są w grupach podzielonych odpowiednio według poziomów zaawansowania uczestników, tak by w regularnym tempie zwiększać postępy całej grupy, przy jednoczesnym zachowaniu miłej i serdecznej atmosfery, bez zniechęcania ciężkimi treningami początkujących.

Dane Kontaktowe:

Wrocław 53-332

ul. Powstańców Śląskich 159

Strona www: http://kravgym.pl/

Tel. 792 512 023

E:mail: krav.gym@gmail.com

Podobne

Search

Back to Top