5 pomysłów na prezent dla fana tenisa ziemnego
Możliwość komentowania 5 pomysłów na prezent dla fana tenisa ziemnego została wyłączona

5 pomysłów na prezent dla fana tenisa ziemnego

Sport

Obdarowanie bliskiej osoby przy szczególnej okazji, a nawet bez okazji nie jest większym problemem, gdy wiesz, czym pasjonuje się ona najbardziej. Jedną z takich pasji może być tenis.

Nawet jeśli nie zaliczasz się do ekspertów z tej właśnie dziedziny, możesz z powodzeniem skorzystać  z naszego poradnika, dzięki któremu znajdziesz wymarzony prezent dla zapalonego gracza. 

Wibrastop

Jest to stosunkowo nowe, niewielkie urządzenie, dzięki któremu można skutecznie zmniejszyć ryzyko pojawienia się kontuzji. Podczas uderzania piłki rakietą powstają wibracje, których nowoczesne rakiety, wykonane najczęściej z metalu, nie absorbują tak dobrze, jak dawne modele wykonane z drewna. Tłumienie wibracji za pomocą wibrastopu umożliwia zabezpieczenie stawów gracza, a także pozwala na sprawowanie dużo większej kontroli nad rakietą i niweluje irytujące dźwięki, jakie pojawiają się podczas uderzeń.

Przechowywanie sprzętu sportowego

Plecak na rakietę tenisową to doskonały wybór dla osób regularnie trenujących nie tylko ze względu na stylowy, sportowy design, lecz też z uwagi na możliwość szybkiego uporządkowania w plecaku całego niezbędnego sprzętu i zapewnienie sobie do niego szybkiego dostępu. Jedną z ciekawych propozycji jest COCO BACKPACK, oferowany przez firmę Head, dostępny w sklepie internetowym Come-On

Stylowa odzież sportowa

W sytuacji, gdy wystarczająco dobrze znasz gust i wymiary bliskiej osoby, możesz zaryzykować zakup dobrej jakości odzieży sportowej. Od zwykłych ubrań różni się tym, że jest ona na ogół wykonana z materiałów oddychających, szybko odprowadzających wilgoć od ciała, a także szybkoschnących. Ma to duże znaczenie w przypadku częstych treningów – możliwe jest jej szybkie odświeżenie. Dostępne są atrakcyjne wzory i kolory, co pozwoli Ci bez kłopotu dobrać najlepszy model.

prezent dla tenisisty

Torby na rakietę tenisową

Jeśli nie udało Ci się znaleźć interesującego modelu wśród plecaków, może pora zapoznać się z torbami? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom są one wysoce funkcjonalne, dzięki czemu będziesz cieszyć się z nich przez długi czas. Warto zwrócić uwagę na model Babolat Pure Wimbledon, wyposażone m.in. w półprzezroczyste kieszenie, dzięki którym możesz sprawdzić ekwipunek nawet bez otwierania torby! 

Zastosowanie materiału termoizolującego pozwoli Ci na skuteczne chronienie rakiet i innych elementów wyposażenia przed wpływem zbyt wysokich lub niskich temperatur, wykluczając ryzyko uszkodzeń. Wyposażenie w osobną komorę na buty lub wilgotną odzież to ogromne udogodnienie, pozwalające w pełni zapanować nad znajdującymi się w torbie przedmiotami. 

Buty do tenisa

Dobrze dobrane buty do tenisa nieco różnią się od tych, w których chodzimy na co dzień. Jest tak dlatego, że sport ten jest dosyć trudny pod względem technicznym, co przekłada się na podniesione ryzyko urazów. Buty do tenisa charakteryzują się odpowiednią amortyzacją, dostosowaniem do rodzaju nawierzchni kortu. Dlatego też, jeśli chcesz kupić buty, musisz zorientować się, jaki jest typ nawierzchni, na jakiej gra osoba, którą chcesz obdarować.

Liczy się również poziom ścieralności, jaki dobierasz do stopnia twardości nawierzchni, a także zdolności adaptacyjne obuwia. 

Gdzie szukać dobrego wyposażenia?

Jeśli nie jesteś ekspertem do spraw tenisa, nie wahaj się sięgnąć po poradę. Zadawaj pytania na forach, w sklepach sportowych, rozmawiaj z innymi osobami na korcie. Pomoże Ci to uzyskać cenne wskazówki od praktyków, dzięki którym dużo lepiej pójdzie Ci z doborem najlepszego podarunku, który rzeczywiście będzie przydatny. 

Dobrego sprzętu możesz szukać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, a gdy już zdecydujesz się na te drugie, zajrzyj do Come-On – sklepu oferującego bogaty asortyment dla miłośników tenisa ziemnego i nie tylko. Proponowane są również liczne akcesoria dla fanów piłki nożnej, a do tego na bieżąco uzupełniana jest oferta o pojawiające się na rynku nowości, by jak najlepiej sprostać aktualnym potrzebom odbiorców. 

Podobne

Search

Back to Top