KCM Clinic S.A.

KCM Clinic S.A.

Specjaliści z Dolnego Śląska

KCM Clinic to jednak z najnowocześniejszych klinik w Polsce, która z pełnym profesjonalizmem podejmuje się leczenia nawet najbardziej zaawansowanych i skomplikowanych chorób. Dowodem na najwyższą jakość oferowanych usług jest posiadany przez ta placówkę certyfikat  ISO 9001:2009, który uchodzi za najbardziej wiarygodny na całym świecie. Poza leczeniem poważnych chorób i dolegliwości, szpital oferuje również profesjonalne usługi chirurgii plastycznej.

Lekarze KCM to światowej klasy specjaliści, którzy ze szczególną troską zadbają o stan twojej skóry i sylwetki. Szpital wyposażony jest w multimedialny blok operacyjny oraz najnowocześniejszy sprzęt chirurgiczny naszych czasów, dzięki czemu możesz liczyć na najwyższe bezpieczeństwo oraz dokładność przeprowadzanych zabiegów. Jednym z najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej jest operacja piersi, na którą składa się nie tylko ich powiększenie, ale również uniesienie oraz korekta, a czasem nawet pomniejszenie.

KCM Clinic zapewnia jedynie implanty najwyższej jakości, które gwarantują możliwie najbardziej naturalny, oraz zadowalający efekt. Klinika współpracuje z czołowym producentem implantów Mentor, który oferuje politykę bezterminowej wymiany, dzięki czemu zapewni wymianę implantu z powodu jego uszkodzenia w ciągu całego życia pacjentki.

Dane Kontaktowe:

ul. Bankowa 5-7

58-500 Jelenia Góra

Strona www: http://kcmclinic.pl

Tel. 75-611-2222

E:mail: rejestracja@kcmclinic.pl

Podobne

Search

Back to Top