Zasady działania parkingów przy lotniskach
Możliwość komentowania Zasady działania parkingów przy lotniskach została wyłączona

Zasady działania parkingów przy lotniskach

Obiekty na Dolnym Śląsku

Parkingi przy lotniskach to bardzo duże udogodnienie, jeśli chodzi o pozostawienie auta na czas naszych wojaży po kraju i świecie. Niezależnie od tego, dokąd się wybieramy, warto rozważyć taką możliwość, gdyż pozostawienie samochodu na dobrym parkingu to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Zapewniamy sobie też o wiele większy spokój podczas podróży. Czym wyróżniają się parkingi przy lotnisku i jakie usługi nam oferują?

Co może zaoferować nam parking przy lotnisku?

Przede wszystkim, parking lotniskowy od zwykłego różni się tym, że na zwykłym parkingu przedostanie się bezpośrednio na lotnisko to nasz prywatny problem. Z kolei parkingi lotniskowe oferują transport między miejscem pozostawienia auta a samolotem. Jest to duża oszczędność czasu, taki przejazd zajmie może 2-3 minuty. Dowóz działa także w drugą stronę, o dowolnej porze dnia i nocy, najczęściej jest już wliczony w cenę. To bardzo dogodna usługa, przewożeni jesteśmy nie tylko my, lecz również nasz bagaż.

Jeśli zostaniesz postawiony w sytuacji, w której dojdzie do opóźnienia lub wydłużenia się lotu, istnieje możliwość przedłużenia postoju. Całościowa opłata za wykorzystany czas postoju naliczana jest dopiero przy wyjeździe. Przy zmianie długości postoju cena może jednak nieco ulec zmianie.

parking przy porcie lotnicznym

Możemy także liczyć na pomoc przy ewentualnych kłopotach z autem (rozładowany akumulator, brak powietrza w oponach), skorzystać z mycia auta, prania tapicerki lub nawet wysprzątania wnętrza samochodu. Przy wykupieniu usług sprzątających, depozyt kluczy przez całą naszą nieobecność uzyskujemy gratis. Dzięki takiej usłudze zyskujemy pełną gwarancję, że nasze klucze nie zaginą podczas wycieczki w niewyjaśnionych okolicznościach, lecz będą spokojnie czekały na odbiór w bezpiecznym miejscu.

Czy warto korzystać z takich usług? Jak najbardziej. Nasz samochód, nie dość, że pozostawiony w warunkach zabezpieczających przed kradzieżą, będzie dodatkowo wypielęgnowany na nasz powrót. A trzeba przyznać, że trudno o większą przyjemność po powrocie z podróży, niż przejazd prosto do domu świeżo umytym i pachnącym autem. Zaś w przypadku kłopotów z samochodem, nie musimy się dodatkowo kłopotać samodzielną naprawą lub na własną rękę wzywać fachowców, możemy poprosić o pomoc pracowników parkingu. Parking przy lotnisku we Wrocławiu „Przy Cargo” zapewnia taką pomoc swoim klientom.

Na co zwracać uwagę przy wyborze parkingu?

Przede wszystkim należy zapoznać się z opiniami na temat danego miejsca. Czy klienci nie mieli problemów z wjazdem oraz wyjazdem na teren parkingu? Czy nie musieli płacić nieuzasadnionych kar? Czy nie zostali odesłani z parkingu, mimo posiadanej rezerwacji?

Warto też zwrócić uwagę na istotną różnicę pomiędzy parkingiem dozorowanym a strzeżonym. Parking dozorowany oferuje nam wynajem miejsca. Parking strzeżony oferuje też ochronę. Wysokie ogrodzenie, wjazd zabezpieczony szlabanem, monitoring i wszechobecna ochrona – trzeba przyznać, że w porównaniu z parkingiem dozorowanym to zasadnicza różnica. Warto też zainteresować się tym, czy firma oferująca parking zatrudnia własnych ochroniarzy, czy też wynajmuje ich z ramienia innej firmy – jeśli tak, dowiedzmy się z jakiej i sprawdźmy renomę tej firmy.

Podobne

Search

Back to Top