Ośrodek Przebudzenie
Możliwość komentowania Ośrodek Przebudzenie została wyłączona

Ośrodek Przebudzenie

Dolnośląskie Firmy

Ośrodek terapii uzależnień „Przebudzenie” pomoże Ci odbudować zdrowie, zapewni kompleksową pomoc i zmotywuje do walki z nałogiem, aby pomóc Ci odzyskać wiarę, siłę woli oraz sens życia!

Głównym atutem ośrodka odwykowego „Przebudzenie” jest spokojna atmosfera. Jest to jeden z czynników sprawiających, że leczenie uzależnień w Przebudzeniu to dobra decyzja.

W komfortowo wyposażonym ośrodku oraz sprzyjającym odzyskaniu równowagi otoczeniu, łatwo skoncentrować się na sobie oraz na własnych problemach. Wszystko to pozwala na to, by z czasem odkryć źródło problemów, a także podjąć stosowne kroki, by skutecznie je rozwiązać.

Jeżeli potrzebna Ci jest profesjonalna terapia uzależnień to zapraszamy do ośrodka Przebudzenie. Proponuje poprzedzoną detoksykacją organizmu kompleksową terapię. Standardowo obejmuje ona indywidualną psychoterapię, warsztaty terapeutyczne, a także zajęcia grupowe i psychoedukacyjne. Ich połączenie pozwoli Ci uzyskać najlepsze wyniki w leczeniu alkoholizmu, bądź innych uzależnień, a także trwale odmienić swoje życie we wszystkich jego aspektach.

Podejmij wyzwanie walki z nałogiem już dziś – Zapraszamy

Dane Kontaktowe:

Adres: ul. Leszczynowa 29, 55-114 Ligota Piękna

Strona www: http://osrodekprzebudzenie.org

Tel. 733 123 300

E:mail: : osrodekprzebudzenie@gmail.com

Podobne

Search

Back to Top