Enkam
Możliwość komentowania Enkam została wyłączona

Enkam

Odnawialne źródła energii

Enkam to doświadczeni pracownicy z branży elektrycznej i niskoprądowej od przeszło 15 lat.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz zgromadzonej wiedzy, profesjonaliści z Enkam postanowili rozpocząć własną działalność, oferując swoim klientom montaż instalacji fotowoltaicznej oraz elektrycznej.

Jak wygląda współpraca z firmą? Na początku możesz liczyć na skontaktowanie się wykwalifikowanego pracownika w ciągu 4 dni roboczych, następnie skrupulatnie dobierana jest instalacja i jej komponenty do obiektu Klienta oraz szukanie sposobu finansowania produktu – jeśli klient potrzebuje wsparcia w tym zakresie. Doświadczenie Enkam w zakresie projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznej pozwala klientom firmy cieszyć się zwrotem kosztów inwestycji już w ciągu 7 lat od montażu. Inwestycja, choć kosztowna, dzięki dofinansowaniom z państwowych i lokalnych funduszy, jest osiągalna dla większości osób zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii na swojej posesji.

Kolejnym krokami jest podpisanie umowy, szkolenie Klienta z obsługi aplikacji i urządzeń, a na końcu kontakt w celu ewentualnych uwag, poznania opinii o produkcie.

Firma działa lokalnie we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Dane Kontaktowe:

ul. Poświęcka 53/7

51-128 Wrocław

Strona www: http://enkam.pl/

Tel. 501 602 037

E:mail: biuro@enkam.pl

Podobne

Search

Back to Top