Urban Detailing

Urban Detailing

Specjaliści z Dolnego Śląska

Urban Autodetailing oferuje swoim klientom wszelkiego rodzaju kosmetyki, które umożliwiają zachowanie samochodu w czystości oraz dbałość o jego stan fizyczny. W ofercie sklepu znajdują się między innymi woski, politury oraz dressingi, umożliwiające pielęgnację opon, skóry oraz tapicerek materiałowych. Znaleźć tutaj można również bogaty asortyment środków czyszczących – pianek, szamponów, glinek, które są w stanie poradzić sobie nawet z najbardziej trudnymi zabrudzeniami.

Firma Urban Autodetailing doskonale zdaje sobie tez sprawę z tego, że odpowiednie czyszczenie samochodu wymaga nie tylko najlepszych środków czyszczących, ale również właściwych ściereczek, które nie porysują nam blachy oraz nie spowodują innych trwałych usterek. Dlatego też w ofercie sklepu znalazły się specjalne ściereczki z mikrofibry, idealne do polerowania i osuszania oraz aplikatory ułatwiające rozprowadzanie wosków lub kosmetyków polerujących.

Urban Autodetailing to również oleje silnikowe, płyny chłodnicze i hamulcowe oraz dodatki do paliw i benzyn. Jednym słowem: każdy znajdzie tu coś do swojego samochodu!

Dane Kontaktowe:

ul. Główna 82

55-080 Smolec

Tel. 665-174-840

E:mail: biuro@urbandetailing.pl

Podobne

Search

Back to Top