Nie ryzykuj – zostawiaj swój samochód na strzeżonych parkingach
Możliwość komentowania Nie ryzykuj – zostawiaj swój samochód na strzeżonych parkingach została wyłączona

Nie ryzykuj – zostawiaj swój samochód na strzeżonych parkingach

Motoryzacja, Obiekty na Dolnym Śląsku

Wybierając się w podróż służbową, na wakacje czy w odwiedziny do bliskich osób, pamiętaj, aby zadbać o to, co pozostawiasz na miejscu. Na pewno jedną z najważniejszych kwestii, o jakie trzeba zadbać, jest odpowiednie zabezpieczenie samochodu. W tym artykule piszemy o tym, dlaczego najlepszym miejscem na przechowanie samochodu są parkingi znajdujące się przy lotniskach. Czym różnią się od innych miejsc? Jakie zalety wynikają z pozostawienia samochodu właśnie tam? Zapraszamy do lektury.

Zadbaj o samochód

Kiedy wyjeżdżasz na jakiś czas pociągiem, autokarem czy też samolotem, musisz zostawić swój samochód w takim miejscu, w którym będzie bezpieczny. Nie warto go zostawiać w losowym miejscu pod blokiem czy na pobliskim parkingu lub w innym publicznym miejscu, w którym nie są zachowane odpowiednie środki bezpieczeństwa. Dlaczego? Ponieważ po powrocie może się okazać, że nie masz już samochodu, albo jakiejś jego części. Nawet jeśli zostawisz samochód na pobliskim, osiedlowym parkingu, na którym są zainstalowane kamery, nie daje Ci to gwarancji, że samochód jest dobrze strzeżony. Bardzo często kamery te mają wyłącznie funkcję odstraszającą drobnych złodziei, a nie są w stanie dobrze zarejestrować twarzy kogoś, kto faktycznie dopuści się kradzieży.

Jeśli podczas Twojej nieobecności coś się z samochodem stanie, nawet jeśli będzie ono miało ubezpieczenie, niezbędne będzie załatwianie licznych formalności związanych z samą kradzieżą, ubezpieczeniem, a w końcu z zakupem nowego samochodu. Nie warto ryzykować takiego biegu wydarzeń. Aby się przed tym uchronić, najlepiej jest zostawić swój samochód na parkingu w pobliżu lotniska.

Strzeżony parking przy lotnisku

Dlaczego parkingi znajdujące się przy lotniskach są idealnym miejscem na pozostawienie swojego pojazdu na czas wylotu lub wyjazdu na wakacje czy do pracy? Z wielu powodów. Po pierwsze, taki parking to miejsce naprawdę profesjonalnie zabezpieczone. Znajdują się tam kamery najwyższej jakości i są one rozmieszczone w wielu miejscach, tak, że cały obszar parkingu jest pod całkowitą obserwacją. Dla porównania, na mniejszych parkingach zazwyczaj znajdują się jedynie pojedyncze kamery, z których bardzo często nic nie da się odczytać.

Parking w pobliżu lotniska to miejsce całkowicie profesjonalne, zatrudniające ludzi, którzy prowadzą taką działalność na poziomie, a więc można powierzyć im dany pojazd. Co więcej, parkingi obok lotnisk działają całodobowo, bo przecież loty są organizowane o każdej porze. Oznacza to, że obszar parkingu jest pod stałą obserwacją i nadzorem.

parking

Blisko i wygodnie

Oprócz kwestii bezpieczeństwa, warto wziąć pod uwagę również to, że parking znajdujący się obok lotniska sprawia, że dotarcie na lotnisko i powrót do domu są niezwykle wygodne. Parkingi takie są zlokalizowane dosłownie kilka minut jazdy od samych terminali, dlatego możesz zostawić swój samochód w bezpiecznym miejscu, a następnie ze wszystkimi bagażami dostać się szybko i wygodnie na samo lotnisko dzięki busom, które co kilka minut zabierają stamtąd kolejnych podróżnych.

Parking Przy Cargo, znajdujący się przy wrocławskim lotnisku, oferuje także wiele innych udogodnień. Niezależnie od tego, o której porze wylatujesz lub przylatujesz, możesz od razu dostać się z lotniska na parking, wsiąść do swojego samochodu i wrócić do domu bez potrzeby czekania na transport i płacenia za niego. Co również ważne, jeśli Twoja podróż się przedłuży, możesz zajmować miejsce parkingowe tak długo, jak będzie to potrzebne, wystarczy skontaktować się w tej sprawie z obsługą parkingu. Nie ma zatem wątpliwości, że jest to idealne miejsce dla samochodów na czas Twojego wyjazdu.

Podobne

Search

Back to Top