Eventowy Dolny Śląsk

Eventowy Dolny Śląsk

Aktualności

Dolny Śląsk to województwo, które bardzo intensywnie rozwija się w dziedzinie organizowania różnorodnych wydarzeń. Centralnym punktem eventów jest naturalnie Wrocław, ale równie atrakcyjne wydarzenia mają miejsce zarówno w średnich, w małych jak i w najmniejszych miasteczkach, a nawet wsiach.

Wrocław przyciąga duże firmy eventowe, które z łatwością radzą sobie z organizacją imprez na terenie miasta. Mowa tutaj na przykład o dziesiątkach koncertów, które odbywają się każdego roku – zaliczają się do nich zarówno występy pojedynczych zespołów jak i o festiwalach, gdzie występuje wielu artystów. Wrocław gości również wielu wystawców, gwiazd różnych formatów czy znanych aktorów.

 

Mniejsze miasta Dolnego Śląska to także nie lada atrakcja dla mieszkańców. W małym miasteczku Lubomierz każdego roku odbywa się festiwal dla fanów filmu Sami Swoi – miejsce eventu wybrane jest nie bez powodu, bowiem to właśnie tam nakręcono tą kultową produkcję.

W Złotoryi turyści mogą zobaczyć płukanie złota, a w Jeleniej Górze obserwować zacięte wyścigi kolarskie. Zgorzelec oferuje zwiedzającym wzięcie udziału w wielkiej celebracji dwóch granicznych miast – od niemieckiej strony jest to Goerlitz.

Podobne

Zostaw Komentarz

Search

Back to Top